MUDr. Michal Šikl

stomatolog

MDDr. Petr Caha

stomatolog

MDDr. Michal Križan

stomatolog

MDDr. Pavla Vitoulová

stomatolog

MDDr. Noemi Skříčková, stomatolog Brno

MDDr. Noemi Skříčková

stomatolog

MDDr. Adéla Halusková

stomatolog

Veronika Formánková, Dentální hygienistka Brno

Veronika Formánková, DiS

dentální hygienistka

Katerina Sussova, dentalni hygienistka Brno

Kateřina Süssová, DiS

dentální hygienistka

Naším snem je rozdat krásný úsměv co nejvíce lidem, aby se pak mohli bez ostychu na svět smát s otevřenými ústy.

Šikl & Caha

Prevence

Maximální servis pro pacienty

Špičkové technologie

Příběh spolupráce Šikl & Caha

Jako lékaři jsme se potkali v soukromé stomatologické praxi v Brně. Zde jsme dostali poprvé příležitost pracovat se špičkovými technologiemi a nabízet lidem kvalitní péči a servis. Oba nás ale po čase začalo lákat dělat věci více po svém, trochu jinak, lépe, snažit se dosáhnout mistrovství ve svém oboru. Postupně se nám v hlavách začaly rodit nové nápady, vize a projekty a pro jejich naplnění jsme se rozhodli vytvořit novou stomatologickou kliniku, která by se stala určitým odrazem našich snů.

Naším cílem bylo vytvořit ideální prostředí jak pro pacienty, kteří by se u nás cítili maximálně pohodlně, tak pro sebe a náš tým, aby nás práce těšila a bavila a vše se pak mohlo skloubit v dokonalém ošetření a servisu pro klienty stomatologické kliniky Šikl & Caha.

Z našich zkušeností víme, že nejlepších výsledků lze dosáhnout za pomoci špičkové technologie, neustálého sledování nových postupů a trendů, sebevzdělávání, ale současně i zapojením pacienta do procesu péče o zdraví jeho zubů a dásní jakožto důležitého prvku ovlivňujícího výsledek naší práce.

Doufáme, že se nám naše vize daří a bude dařit naplňovat ke spokojenosti všech našich současných i budoucích klientů, kteří k nám nebudou chodit s obavami, ale naopak s radostí a očekáváním skvělých výsledků, a budou odcházet s krásným a širokým úsměvem, který vydrží.

Co Vás u nás čeká na první návštěvě?

01. Recepce a dotazník

Po příchodu na naši kliniku se Vás ujme naše recepční nebo některá z našich sester. Dostanete k vyplnění stručný dotazník, týkající se Vašeho zdravotního stavu, léků a tzv. orálního zdraví. Poté se Vás ujme jeden z našich lékařů.

02. Konzultace s lékařem

Jedná se asi o nejdůležitější část první návštěvy. Na této první konzultaci nám sdělíte všechny své obtíže, požadavky, přání a představy ohledně svého chrupu – co Vás trápí, jak by měly v ideálním případě Vaše zuby vypadat, zkušenosti z předchozího ošetření atd.

03. Komplexní vyšetření

Naším standardem je vyšetření zubů, dásní a dutiny ústní jako celku pod zubním mikroskopem, rentgenové vyšetření a fotografická dokumentace. Na základě všech těchto informací následuje zhodnocení a návrh dalšího postupu. Co Komplexní vyšetření zahrnuje?

04. Zhodnocení

Na závěr první návštěvy si vše ukážeme na fotografiích a rentgenech. Sdělíme Vám, v jakém stavu jsou Vaše zuby a dásně a jaké jsou možnosti řešení. Vždy nabízíme možnost tzv. Komplexní léčby. Po vzájemné domluvě naplánujeme další návštěvy a kroky léčby. Na další návštěvě rovněž pacient obdrží tzv. Léčebný plán.

Náš profesionální tým

Připraveni mít krásné zuby? Navštivte nás