Pan doktor Šikl je opravdový odborník a profesionál. Před zákrokem mi vždy vše podrobně vysvětlí a následně precizně a pečlivě vše provede. Jsem jeho pacientem již několik roků a vždy od něj odcházím naprosto spokojen. Jen více takových odborníků jako je on.

Mgr. Petr Bubniak

Rád bych tímto poděkoval Dr. Cahovi za skvělý výkon, který předvedl při rekonstrukci mého chrupu. Nikdy bych předtím nevěřil, jak daleko je v dnešní době moderní stomatologie. Amalgámové plomby vyměněny za keramické, plus jiné moderní zásahy, které ani nedovedu z pozice pacienta popsat. Chrup nyní vypadá zcela autenticky. Jsem velice spokojen s prací doktora Cahy a vřele doporučuji všem, co by si přáli více než jen standardní ošetření, kterého se v dnešní době ještě stále běžně a rozšířeně dostává.

Ing. Radim Foldyna

Touto cestou bych ráda poděkovala panu MUDr. Šiklovi za vysoce profesionální péči o můj chrup. Kromě odbornosti, která se u lékaře předpokládá je třeba ocenit i úroveň komunikace s pacientem, od výkladu podstaty zákroku, který hodlá učinit, možnosti, které se pacientovi nabízí, rizika, která lze očekávat, až po vysoce profesionální ostatní služby (vstřícnost při určení termínu návštěv, aj). I tyto zdánlivé maličkosti určují celkovou spokojenost pacienta.

Prof. Ing. Jana Stávková, CSc

Vážený pane doktore Caho, pravidelně chodím na zubní ošetření, ale takovou péči, kterou jsem absolvovala u Vás, jsem doposud nezažila. Mám před sebou několik návštěv a doufám, že budu mít zuby, které jsem všem záviděla. Zatím nemám důvod tomu nevěřit. Děkuji, děkuji, děkuji.

Ing. Ludmila Charvátová

Ukázky našich prací

Před zákrokem

Po zákroku

Realizoval Dr. Šikl

Realizoval Dr. Caha

Realizoval Dr. Šikl

Realizoval Dr. Caha

Realizoval Dr. Šikl

Realizoval Dr. Caha

Realizoval Dr. Šikl

Realizoval Dr. Caha

Realizoval Dr. Šikl

Realizoval Dr. Caha

Připraveni mít také krásné zuby? Navštivte nás