MUDr. Michal Šikl

stomatolog

MDDr. Petr Caha

stomatolog

MDDr. Eva Otrusinová

stomatolog

Veronika Formánková, DiS.

dentální hygienistka

Veronika pochází z Brna, kde vystudovala vyšší odbornou zdravotnickou školu Merhautovu v oboru diplomovaná dentální hygienistka. Během studia pravidelně navštěvovala zubní ordinace a podílela se na programu „Zdravý zoubek“. Veronika Vás naučí, jak správně pečovat o Vaše zuby a jaké pomůcky přitom zvolit. Váš chrup profesionálně vyčistí a vyřeší problémy se zápachem z úst, krvácením dásní a parodontózou.

Naším snem je rozdat krásný úsměv co nejvíce lidem, aby se pak mohli bez ostychu na svět smát s otevřenými ústy.

Šikl & Caha

Prevence

Maximální servis pro pacienty

Špičkové technologie

Příběh spolupráce Šikl & Caha

Jako lékaři jsme se potkali v soukromé stomatologické praxi v Brně. Zde jsme dostali poprvé příležitost pracovat se špičkovými technologiemi a nabízet lidem kvalitní péči a servis. Oba nás ale po čase začalo lákat dělat věci více po svém, trochu jinak, lépe, snažit se dosáhnout mistrovství ve svém oboru. Postupně se nám v hlavách začaly rodit nové nápady, vize a projekty a pro jejich naplnění jsme se rozhodli vytvořit novou stomatologickou kliniku, která by se stala určitým odrazem našich snů.

Naším cílem bylo vytvořit ideální prostředí jak pro pacienty, kteří by se u nás cítili maximálně pohodlně, tak pro sebe a náš tým, aby nás práce těšila a bavila a vše se pak mohlo skloubit v dokonalém ošetření a servisu pro klienty stomatologické kliniky Šikl & Caha.

Z našich zkušeností víme, že nejlepších výsledků lze dosáhnout za pomoci špičkové technologie, neustálého sledování nových postupů a trendů, sebevzdělávání, ale současně i zapojením pacienta do procesu péče o zdraví jeho zubů a dásní jakožto důležitého prvku ovlivňujícího výsledek naší práce.

Doufáme, že se nám naše vize daří a bude dařit naplňovat ke spokojenosti všech našich současných i budoucích klientů, kteří k nám nebudou chodit s obavami, ale naopak s radostí a očekáváním skvělých výsledků, a budou odcházet s krásným a širokým úsměvem, který vydrží.

Co Vás u nás čeká na první návštěvě?

01. Recepce a dotazník

Po příchodu na naši kliniku se Vás ujme naše recepční nebo některá z našich sester. Dostanete k vyplnění stručný dotazník, týkající se Vašeho zdravotního stavu, léků a tzv. orálního zdraví. Poté se Vás ujme jeden z našich lékařů.

02. Konzultace s lékařem

Jedná se asi o nejdůležitější část první návštěvy. Na této první konzultaci nám sdělíte všechny své obtíže, požadavky, přání a představy ohledně svého chrupu – co Vás trápí, jak by měly v ideálním případě Vaše zuby vypadat, zkušenosti z předchozího ošetření atd.

03. Komplexní vyšetření

Našim standardem je vyšetření zubů, dásní a dutiny ústní jako celku pod zubním mikroskopem, rentgenové vyšetření a fotografická dokumentace. Na základě všech těchto informací následuje zhodnocení a návrh dalšího postupu. Co Komplexní vyšetření zahrnuje?

04. Zhodnocení

Na závěr první návštěvy si vše ukážeme na fotografiích a rentgenech. Sdělíme Vám, v jakém stavu jsou Vaše zuby a dásně a jaké jsou možnosti řešení. Vždy nabízíme možnost tzv. Komplexní léčby. Po vzájemné domluvě naplánujeme další návštěvy a kroky léčby. Na další návštěvě rovněž pacient obdrží tzv. Léčebný plán.

Náš profesionální tým

Připraveni mít krásné zuby? Navštivte nás