ESTETICKÁ MEDICÍNA > Přeji si vyhladit vrásky

Přeji si vyřešit dásňový úsměv a úzké rty

Dásňový úsměv, známý také jako „gummy smile“, je stav, kdy jsou dásně příliš viditelné při úsměvu, a to více než o 2mm. Tento problém může vést k pocitu menšího sebevědomí a nespokojenosti se vzhledem vašeho úsměvu. Naštěstí existují moderní estetické procedury, které mohou pomoci řešit tento problém a zlepšit vzhled úsměvu. Jednou z možností řešení dásňového úsměvu je terapie botoxem. Botox je látka, která dočasně relaxuje svaly, což sníží jejich kontrakci a minimalizuje viditelnost dásní při úsměvu. Při aplikaci botoxu do svalů, které zvedají horní ret a odhalují dásně, lze dosáhnout harmoničtějšího a estetičtějšího úsměvu.

Účinek botoxu trvá obvykle několik měsíců a po této době je možné aplikaci opakovat pro udržení výsledků.
Pro ty, kteří chtějí zvýraznit své rty a dosáhnout plnějšího vzhledu, je zvětšení rtů pomocí kyseliny hyaluronové oblíbenou volbou. Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která se již dlouho používá k hydrataci a plnění pleti. Při aplikaci kyseliny hyaluronové do rtů lze dosáhnout zvětšení objemu rtů, vyplnění drobných vrásek a zlepšení celkového tvaru a definice rtů.

Dásňový úsměv a úzké rty pomůže vyřešit

Aplikace botulotoxinu
Aplikace kyseliny hyaluronové

Účinky této procedury jsou obvykle viditelné okamžitě a trvají několik měsíců až rok, v závislosti na typu použitého výplně a individuální reakci organismu.
Kombinace terapie botoxem pro řešení dásňového úsměvu a zvětšení rtů pomocí kyseliny hyaluronové může vést k harmoničtějšímu a estetičtějšímu úsměvu, který vám dodá sebevědomí a radost z krásného úsměvu. Před provedením těchto procedur je však důležité konzultovat své představy s odborníkem, který vám poradí nejvhodnější postupy a produkty na základě vašich individuálních potřeb a estetických cílů. Kontaktujte naši kliniku a domluvte si konzultaci s našimi odborníky, kteří vám pomohou dosáhnout krásného a sebevědomého úsměvu, který vám bude vyhovovat a přinášet vám radost.